Ataköy Temizlik olarak 1992 yılında halı yıkama sektörüne girmiş bulunmaktayız. Ataköy Temizlik ve halı yıkama olarak bölgesinde fiyat belirleyici önemli aktörlerden biri haline gelmiştir. Temizlik hizmetindede ücretsiz eksper göndermekteyiz Bu sektörün en önemli özelliği personelin eğitimli olması gerekliliğidir. Biz eğitimi İstanbul Büyük şehir Belediyesi talimatları doğrultusunda kendi bünyemizde sık aralıklarla vermekteyiz.

Ataköy Temizlik halı yıkama fabrika içi 10 personel,fabrika dışı 4 ayrı bölgede hizmet vermekteyiz.hizmet anlayışımız 7-24 şeklindedir.Kaliteden taviz vermeden aralıksız hizmetine devam eden Ataköy Temizlik olarak 2400 metre kare yarı açık 1200 metre kare kapalı alanımız ile kurutma yapmaktayız.

Otomatik halı yıkama makinalarımız ile sektördeki rakip firmalarımıza karşı çok büyük avantaj sağlamaktayız. söz konusu sektörde bir çok firma havuz sistemini kulanmaktadır.fakat biz ise havuz sistemine tamamen karşıyız gerek ahlaki gerek dini boyuttan bakıldığından havuz sisteminin insan sağlığı açısından çok büyük problemler teşkil edildiği görülmektedir.

Örneğin ufak çocuğu bulunan evlerdeki halılara sidik bulaşma riski ile birlikte havuz sistemi kulanan firmalar bu riski göz önünde bulundurmamaktadır. Onun için halı yıkama konusunda Ataköy Temizlik’ği tercih etmeniz sizin ve sevdikleriniz için önemli bir ayrıcalıktır.bu ayrıcalıktan yararlanmanız dileği ile selametli günler dileriz

Misyonumuz Çalışanların Mutluluğu Müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz, bayilerimiz aracılığı ile kaliteli ve eksiksiz hizmet anlayışıyla sunmak, temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektördeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak, toplumumuza, bayilerimize ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli olarak arttırmaktır.

Vizyonumuz Yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından MARMARA bölgesinin temizlik sektöründeki en iyi firması olarak temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin, bayilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olarak Ataköy temizlik hizmetleri MARMARA bölgesinin en seçkin şirketleri arasında yer almaktadır.

Politikamız Profesyonellik, Müşteri odaklılık, Takım ruhu, Kalite, Sağlık, Hijyen